Олег Старіков оцінив рішення України вийти з Оттавської конвенції: «Ще треба 20 разів подумати»
Про це він розповів на своєму каналі.
«Тут не лише військова складова, тут ще політична складова та гуманітарна складова, це гуманітарне розмінування. Якщо брати в рамках короткострокової перспективи, то військове рішення правильне, а якщо брати у середньостроковій та довгостроковій перспективі, це ще треба 20 разів подумати», - зазначає Олег Старіков .
Як підкреслює експерт, світ не просто так вирішив заборонити саме протипіхотні міни, а не протитанкові, не ядерний фугас, ще щось таке велике. Тому що, пояснює він, протипіхотні міни не вбивають, а калічать, вони відривають ступні, ноги по коліна, але залишають живими, а найбільше від них страждають не військові, а цивільне населення після війни. Саме тому, констатує експерт, принцеса Діана та інші стали ініціаторами Оттавської конвенції.
Крім того, додає він, залишається проблема подальшого гуманітарного розмінування, яке вартує дуже дорого. Адже війни, констатує експерт, - це про гроші, як би це цинічно не звучало, і ось гуманітарне розмінування 1 квадратного метра, за різними даними, коштує 1-5 доларів.
«У військовому плані це все зрозуміло, це треба, щоб були мінні поля, але я зараз більше саме про середньострокову та довгострокову перспективу, про те, до чого це може привести фактично державу Україна? Ми ж до Євросоюзу вступаємо? Вступаємо. І нам про це скажуть», – попереджає Олег Старіков .
Як повідомляв Знай.ua, Левін заявив, що ударами по Ірану США дали потужний сигнал путіну.
Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко оцінив, чи зможе Японія відіграти ключову роль у стримуванні КНДР, Китаю, а також росії.
Останні новини
