Поліпшить шкіру та налагодить травлення: лікарі назвали фрукт, який потрібно їсти перед сном

Ківі - це фрукт, який не лише тішить смаком, а й здатен суттєво покращити сон, травлення, стан шкіри та загальне самопочуття. Про це розповіла дієтолог Валерія Кардаш у своєму Інстаграмі.
За словами фахівця, щоденне вживання одного ківі перед сном протягом 21 дня призведе до низки позитивних змін в організмі.
Якісний сон
Ківі багатий на серотонін - речовину, яка регулює цикл сну і бадьорості. Дослідження доводять, що ківі допомагає швидше засинати, довше спати та зменшити кількість нічних пробуджень.
Підтримка системи травлення
У ківі міститься актинидин - фермент, що сприяє розщепленню білків. Крім того, фрукт допомагає полегшити процес травлення та зменшує здуття живота, особливо після вечірніх приймань їжі.
Антиоксидантний захист
В одному ківі міститься велика кількість вітаміну C та інших антиоксидантів. Завдяки цьому зміцнюється імунна система, підтримується здоров’я шкіри та пришвидшується нічна регенерація клітин.
Стабілізація рівня цукру в крові
Ківі має низький глікемічний індекс, що запобігає різким стрибкам рівня цукру в крові. Це чудовий варіант легкого перекусу перед сном, якщо хочеться чогось солодкого.
Легкий проносний ефект
Ківі містить багато клітковини, яка сприяє регулярному випорожненню кишківника, особливо вранці. Цей фрукт корисний людям, схильним до легких закрепів.
Водночас дієтолог зазначила, що ківі містить багато кислот, які можуть подразнювати слизову оболонку шлунка та погіршувати стан. У таких випадках ківі краще виключити або вживати дуже рідко і в невеликій кількості.
Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.
- Раніше ми повідомляли, що про всіляку з каверзою : користь, про яку мовчать, і ризики, про які варто знати.
- Ще лікарі розповіли, чим слід розпочинати свій ранок, щоб залишатися здоровим та енергійним – докладніше на Знай.ua.
- Нагадаємо, бутерброди не врятують : чому харчування не допоможе при анемії.
Останні новини
