Допомагає швидше, ніж дорогі шампуні та маски: лікар розкрив секрет простого засобу від випадіння волосся
Зупинити випадіння волосся можливо за допомогою натурального засобу на основі цибулі, який сприяє росту та зміцненню коренів. Приготувати його в домашніх умовах може кожен, утім є деякі особливості. Про це йдеться у блозі американського лікаря Еріка Брега.
Як пояснює медик, червона цибуля містить велику кількість сірки, яка допомагає організму виробляти кератин - основний білок, що входить до складу волосся. Крім того, цей овоч багатий на кверцетин, який стимулює вироблення гормонів, відповідальних за ріст волосяних фолікулів.
Доктор Берг зазначив, що домашній цибулевий "шампунь" може стати ефективним засобом. Щоб його приготувати, достатньо подрібнити червону цибулину, потовкти її та процідити масу через марлю, щоб відокремити сік від твердих частинок.
Під час душу варто нанести цибулевий сік на вологе волосся, втираючи його в шкіру голови протягом кількох хвилин. Після цього рекомендується двічі промити волосся шампунем, щоб позбутися характерного запаху цибулі.
Згідно з проведеним дослідженням, нанесення цибулевого соку на шкіру голови потенційно може сприяти росту волосся в деяких людей. У дослідженні брали участь особи, які страждали на вогнищеву алопецію - захворювання, при якому спостерігається плямисте випадіння волосся без утворення рубців.
Перші ознаки росту волосся були зафіксовані вже через два тижні регулярного застосування цибулевого соку двічі на день. Приблизно у 74% учасників через чотири тижні спостерігалося часткове відновлення росту волосся, а через шість тижнів близько 87% повідомили про помітні покращення.
Щоб підсилити дію цибулевого соку, фахівець радить додати п’ять крапель розмаринової олії, яка містить фітонутрієнти, корисні для росту волосся та загального стану здоров’я. Водночас важливо розуміти, що цей засіб не є чудодійним, адже повноцінне харчування, зокрема достатнє споживання вітаміну D, відіграє ключову роль у підтриманні здоров’я волосся.
Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця.
- Раніше ми повідомляли, розвінчуємо міфи про банани: чому цей фрукт корисний усім.
- Корисні "шкідливості: продукти, які вважалися небезпечними для здоров'я - детальніше Знай.ua.
- Нагадаємо, найважливіші правила в пекельну спеку: якщо не запобігти цьому, то лікарня вам забезпечена.
Останні новини
