Вам не можна робити лазерну епіляцію, якщо маєте ці протипоказання

Коли набридають звичайні способи видалення волосся - гоління, віск або шугарінг - багато хто замислюється над лазерною епіляцією. Хоча слово "лазер" у деяких викликає асоціації з радіацією, випромінювання, що використовується в косметології, не пов'язане з рентгеном або ультрафіолетом і безпечне для організму.
Навіть при лазерній епіляції зони бікіні волосся видаляється без шкоди для навколишніх тканин, але є важливі протипоказання, які клініка обов'язково перевірить:
- псоріаз, інфекції, герпес;
- захворювання крові та аутоімунні хвороби;
- прийом препаратів, що розріджують кров;
- діабет інсулінозалежний;
- свіжа засмага;
- вагітність та годування груддю;
- нещодавно зроблений пілінг або лазерне шліфування;
- сиве волосся.
Наявність протипоказань говорить про серйозність процедури, тому важливо проходити її у перевірених клініках із сучасним обладнанням – зазвичай діодними лазерами із системою охолодження. Кваліфікований фахівець налаштує апарат під ваш кольоротип шкіри для максимальної безпеки та ефективності.
Побічні ефекти виникають рідко і зазвичай пов'язані з неправильним налаштуванням або недотриманням рекомендацій після процедури. Це може бути термічний опік, запалення волосяних фолікулів (фолікуліт) або пігментація шкіри. При правильному виконанні лазерна епіляція не викликає подразнень і навіть має бактерицидний ефект.
Тому до вибору клініки та фахівця підходити варто з особливою увагою.
Нагадаємо, раніше хочете бути бадьорим: ось 5 простих прийомів, які "включать" вас з ранку.
Як повідомляв портал "Знай.ua", ці частини курки краще не вживати: українців попередили про небезпеку.
Також "Знай.ua" писав, що зрілі жінки більш схильні до розладів харчової поведінки: лікарі пояснили, чому так відбувається.
Останні новини
