Безпечніше, ніж у США. Чому американці їдуть в Україну і залишаються тут жити

Американець Майкл Віллена, який живе в Україні вже кілька років, зізнається: думки про від'їзд виникали, але життя в інших країнах він не уявляє. Ба більше - повертатися до постійного проживання в США він не хоче й не планує.
Про це Майкл розповів в інтерв'ю РБК-Україна.
Майкл зізнається, що іноді йому хотілося виїхати з України, але ці думки були пов'язані лише з особистими моментами. Водночас він переконаний, що саме тут - його місце.
"Я багато подорожую і хочу ще. Але я не уявляю життя в інших країнах. Будемо тут жити довго", - каже він.
Америку як варіант для повернення він не розглядає.
"Як американець, я не дуже хочу повертатися й жити в Америці. Це не моє, і там складно жити. Я люблю різні країни, європейські країни, але вважаю, що все, що я хочу, окрім війни, я можу знайти тут, в Україні", - пояснює Майкл.
Безпечніше, ніж у СШАОднією з причин, чому йому комфортно жити в Україні, чоловік називає відчуття безпеки - навіть попри війну.
"У Луцьку я почуваюся безпечніше, ніж у Лас-Вегасі. Думаю, у Лас-Вегасі більше людей померли через стрілянини, ніж у Луцьку через війну. Я розумію, що росіяни тероризують нас, але в Америці ми тероризуємо самі себе", - зауважує він.
Також Майкл підкреслює, що українці дуже доброзичливо ставляться до іноземців.
"Тут більше комфорту, більше розуміння. Можливо, це залежить від місця, де я живу та хто в моєму оточенні, але я дуже люблю тут жити й не хочу жити в Америці", - додає він.
Чого бракує з американського життяЗа словами Майкла, єдине, за чим він сумує, - це родина та дрібниці, пов'язані з побутом і звичками.
"Тільки мої батьки, друзі. І іноді тако, які там продають. Іноді бракує гумору. В Україні я виступаю як стендап-комік, але тут це ще розвивається. У США це вже дуже велика сфера", - каже він.
Ще одна річ, до якої він звик у США, - це small talk.
"Мені здається, що українці відкриті, але, наприклад, моя дружина не любить спілкуватися з незнайомцями на вулиці. Я розумію, чому, але це властиво в Америці", - підсумовує американець.
Вас також може зацікавити:
- Як американці уявляють Україну та чому думають, що вона схожа на Росію
- Які слова в українській мові складно вимовити американцям
- Що насправді американці думають про українську кухню
Останні новини
