UA
  • Новини
  • Відео
  • Популярні
  • Пошук
  • Програми
download white apps
Завантажити

"Тимчасові" чемпіони WBO та WBA провели дуель поглядів перед поєдинком за право битися з Усиком

espreso.tv
Mon, 08 Sep 2025 20:39:00 +0300
"Тимчасові" чемпіони WBO та WBA провели дуель поглядів перед поєдинком за право битися з Усиком
Відео оприлюднила промоутерська компанія Queensberry Promotions. Паркер та Вордлі влаштували битву поглядів у Лондоні. 7 вересня WBO санкціонувала їхній бій, який відбудеться у столиці Великої Британії 25 жовтня. Це сталося після того, як організація дала Олександру Усику через травму спини відстрочку на 90 днів на переговори щодо захисту титулу проти обов'язкового претендента з Нової Зеландії. Таким чином, абсолютний чемпіон світу в наступному поєдинку зустрінеться з переможцем поєдинку між Джозефом Паркером та Фабіо Вордлі. Олександр Усик є абсолютним чемпіоном світу в надважкій вазі. Новозеландський боксер є тимчасовим чемпіоном світу за версією WBO, Вордлі володіє аналогічним поясом WBA. Що передувало 24 липня WBO зобов'язала Олександра Усика провести обов'язковий захист титулу WBO проти Джозефа Паркера та дала йому 30 днів, аби домовитися з новозеландцем. В іншому випадку організація погрожувала позбавити українця пояса, що призведе до втрати звання абсолютного чемпіона світу. Сам Усик попросив WBO відтермінувати дедлайн через травму спини. 38-річний Усик вдруге здобув усі чотири титули дивізіону - WBO, WBA, WBC та IBF- 19 липня, коли нокаутував у Лондоні британця Даніеля Дюбуа. 33-річний Паркер володів повноцінним титулом WBO у 2016-2018 роках, доки не програв Ентоні Джошуа з Великої Британії. ???? @joeboxerparker & @FabioWardley square off in front of the iconic arena they will go to battle in ????????️#ParkerWardley | Oct 25th | The O2, London | Live on @daznboxing pic.twitter.com/p3HPaXd27k— Queensberry Promotions (@Queensberry) September 8, 2025
Читати повністю

Останні новини

Удар по Яровій, де людям видавали пенсії: кількість загиблих зросла, що про них відомо
Удар по Яровій, де людям видавали пенсії: кількість загиблих зросла, що про них відомо
Авіаудар Росії вбив мирних жителів наДонеччині, більшість літні люди.
tsn.ua
Wed, 10 Sep 2025 00:27:54 +0300
В Києві працює ППО по ворожим БпЛА
В Києві працює ППО по ворожим БпЛА
У ніч на вересня російські терористичні війська атакують Україну безпілотниками. У Киві працю ППО, переда laquoГлавкомraquo із посиланням на мера столиці Віталія Кличка.Київ атакують вор...
glavcom.ua
Wed, 10 Sep 2025 00:21:00 +0300
Росія атакує Україну БпЛА: напрямок руху
Росія атакує Україну БпЛА: напрямок руху
Військові закликають неігнорувати повітряну тривогу.
tsn.ua
Wed, 10 Sep 2025 00:19:18 +0300
У Києві на тлі "Шахедної" атаки пролунали вибухи
У Києві на тлі "Шахедної" атаки пролунали вибухи
У Киві близько опівночі, вересня, пролунали звуки вибухів. Росія атаку столицю Шахедами.Про це повідомля РБК-Україна з посиланням на голову КВМА Тимура Ткаченка та Повітряні сили.Ще ввече...
www.rbc.ua
Wed, 10 Sep 2025 00:16:07 +0300
Росія атакує Україну ударними БпЛА: У Києві і низці регіонів оголосили тривогу
Росія атакує Україну ударними БпЛА: У Києві і низці регіонів оголосили тривогу
Увечері вересня в українській столиці та ще низці областей оголосили повітряну тривогу через загрозу застосування ударних безпілотників. По ворожих цілях працю ППО.Джерело Повітряні сили ЗСУ, ...
www.pravda.com.ua
Wed, 10 Sep 2025 00:06:56 +0300
Акції Apple впали після презентації iPhone 17
Акції Apple впали після презентації iPhone 17
Акції технологічної компанії Apple знизилися на , після представлення нових моделей iPhone , а також інших продуктів. За даними The Economist Times, інвестори з Волл-стріт, схоже, були розчаро...
glavcom.ua
Wed, 10 Sep 2025 00:04:00 +0300
День ангела 10 вересня: кого та як вітати з іменинами
День ангела 10 вересня: кого та як вітати з іменинами
вересня року який нині день ангела таяквітати зіменинами читайте вматеріалі ТСН.ua.
tsn.ua
Wed, 10 Sep 2025 00:01:00 +0300
10 вересня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
10 вересня: яке сьогодні свято, традиції та заборони
вересня у світі відзначають Всесвітній день запобігання самогубствам. За церковним календарем, віряни цього дня вшановують память святих мучениць Минодори, Митродори і Німфодори.laquoГлавком...
glavcom.ua
Wed, 10 Sep 2025 00:00:00 +0300
Чому США замовчували вбивство українки Ірини Заруцької — Білий дім дав пояснення
Чому США замовчували вбивство українки Ірини Заруцької — Білий дім дав пояснення
Речниця Білого дому Керолайн Левітт окремо зупинилася на резонансному вбивстві -річної української біженки Ірини Заруцької.
tsn.ua
Tue, 09 Sep 2025 23:53:37 +0300
Рамштайн: Британія профінансує тисячі БпЛА для ЗСУ
Рамштайн: Британія профінансує тисячі БпЛА для ЗСУ
Велика Британія профінансу виробництво тисячі безпілотних літальних апаратів великої дальності для потреб українських військових, що триватиме протягом наступного року. Цю інформацію озвучив...
ua.korrespondent.net
Tue, 09 Sep 2025 23:52:00 +0300
додати ще новини більше новин

Топ-новини

Радіо Судного дня вийшло в ефір і передало два повідомлення
Радіо Судного дня вийшло в ефір і передало два повідомлення
Ексочільник МЗС Кулеба "втік з України" в Польщу
У російської пропагандистки Симоньян виявили рак - The Moscow Times
Трамп залежний від Путіна і прагне лестощів диктатора — психологиня
Призначення Алояна в РНБО викликало дискусію через дані "Миротворця" (Відео)
Трамп зробив нову заяву про вбивство українки у США: Не будемо терпіти тероризм
21-річна красуня провалила 50 співбесід через свою вроду: чим пояснювали відмову
CNN пояснив, яку помилку допустив Трамп у спілкуванні з Путіним 
Удар по Кабміну: у Defense Express пояснили, як ворог обійшов ППО
Змусять платити оренду за власну квартиру: нові правила після війни
  • Про нас
  • Контакти
  • Правила користування
  • Програми