Хлопець став інвалідом "залипаючи" в телефоні: деталі шокують

Постійне "залипання" в телефоні може закінчитись не тільки болем у шиї, а й втратою можливості нормально піднімати голову.
Це вже не гіпотетика, а реальна історія, яка має стати застереженням для кожного, пише Всевидяче ОКО.
У Японії 25-річний хлопець, який ще з дитинства проводив майже весь свій час у телефоні, зіткнувся з серйозною проблемою. Спершу він почав відчувати біль у шиї, пізніше йому стало важко ковтати їжу. Але найстрашніше почалося з появою помітної опуклості на потилиці. У результаті він взагалі втратив здатність піднімати голову. Медики діагностували у нього "синдром падаючої голови".
Цей синдром виникає, коли м’язи шиї поступово слабшають настільки, що не можуть утримувати голову у вертикальному положенні. Найчастіше це трапляється на фоні постійного нахилу голови вперед - саме так ми тримаємо її, коли дивимось у смартфон. І хоча ця проблема частіше з’являється у людей з неврологічними захворюваннями, сьогодні все більше молоді ризикують власним здоров’ям, не відриваючись годинами від екранів.
Це може статися і з вами - щоденні години в телефоні, робота за ноутбуком без належного положення тіла, відсутність розминок та перевантаження шийного відділу хребта дають про себе знати не відразу, але обов’язково. Якщо ви відчуваєте біль у шиї, напругу, втому або поколювання - це вже тривожні сигнали.
Необхідно робити перерви, стежити за поставою, періодично розминати шию та плечі. Навіть кілька хвилин активного руху щогодини здатні врятувати від серйозних ускладнень. Технології мають бути корисними, а не забирати здоров’я.
Раніше ми повідомляли, як соцмережі впливають на наш настрій та самопочуття?
Чим небезпечно одночасно перегляд фільма та залипання в телефоні - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, для тих, хто "не відлипає" від екрану: як подолати залежність від телефону - прості поради?
Останні новини
