У Київському університеті культури відкрили Лабораторії штучного інтелекту
У Київському університеті культури презентували Лабораторію штучного інтелекту, яка покликана інтегрувати цифрові технології в освітній процес. Про це повідомив ректор вишу Михайло Поплавський.
За його словами, простір стане платформою для проведення інтерактивних занять, дослідження інтелектуальних систем, створення мультимедійного контенту, аналітичних матеріалів та реалізації креативних проєктів.
"Лабораторія ШІ - це простір, де фантастика перетворюється на реальність. Тут можна створювати мультимедійні проєкти, прокачувати ідеї, інтегрувати ШІ в навчання, досліджувати моделі та аналізувати дані - і все це в реальному часі. Уже з 1 вересня стартує застосунок Університет в смартфоні для студентів Університету культури - освітня платформа з елементами штучного інтелекту, яка об'єднає всі аспекти освітнього процесу: навчання, адміністрування, комунікацію між студентами та викладачами, автоматизоване оцінювання знань, аналітику навчальних результатів та оптимізацію освітніх програм", - розповів Поплавський.
Презентували Лабораторію штучного інтелекту фахівці з ШІ та топвикладачі Київського університету культури.
"Ми створили лабораторію, у якій студенти та викладачі матимуть повний доступ до найновіших технологічних можливостей. У їхньому розпорядженні - платні, передові бета-версії штучного інтелекту, зокрема Adobe Firefly, Grok 3 від xAI, Google Gemini 2.0 Pro Experimental, OpenAI Sora, DALL·E 3, Suno AI, Midjourney, Eleven Labs та інші. Ці інструменти дають змогу оперативно створювати ілюстрації, генерувати зображення, редагувати фото, створювати графіку, анімацію, відеоісторії та трейлери, обкладинки альбомів, музичні кліпи, арт для соціальних мереж, інтерактивні виставки, озвучення та рекламні матеріали", - розповів під час презентації редактор Forbes Микола Маранчак.
Серед спікерів на презентації виступили також професор, UX/UI дизайнер, фахівець із понад 20-річним досвідом у сфері ІТ Павло Салига, ініціатор інноваційних реформ у сфері освіти з використанням ШІ Микола Маранчак, докторка наук, AI-коучка, візіонерка нової освітньої парадигми, авторка курсу Штучний інтелект та креатив Тетяна Совгира.
Дивіться фото: У Київському університеті культури відкрили Лабораторії штучного інтелекту
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Поплавський створив в Київському університеті культури Освітній медіахаб - платформу для комунікації студентів із фахівцями сфери медіа, брендів та компаній.
Поплавського визнали одним з найвпливовіших інфлюенсерів України
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Останні новини
